درباره ما

به سایت بزرگ جامع فروشگاهی دوچرخه کوهستان ایران خوش آمدید


مجموعه ماامروزه دوچرخه و دوچرخه سواری فقط برای تفریح نیست و به عنوان یک ضرورت اجتماعی در توسعه سلامتی و کمک به کاهش ترافیک و آلودگی هوا مورد توجه مردم و مسئولان قرار گرفته هست .

ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه همچون سه شنبه های بدون خودرو و همایش های مختلف که توسط سازمانها و ارگان های مختلف برگزار می گردند گامی است در همین جهت که امیدوارم شاهد گسترش بیش از پیش این فرهنگ مثبت در جامعه باشیم .

مجموعه ما با توجه به گستردگی مدلهای موجود در بازار داخلی ایران و نبود سامانه جامع در این حوزه تصمیم گرفت تا وب سایت تخصصی را ساماندهی نماید .

امید است که ما را از پیشنهادات ارزنده خود بی نصیب نگذارید.


در خصوص موسسان و گردانندگان:

موسسان مجموعه “براداران صادقی” اولین وب سایت تخصصی و جامع دوچرخه کوهستان را در سال ۲۰۰۲ میلادی به نام  GASHTA حتی پیش از فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی به ثبت رساندند  .

همزمان این وب سایت فروشگاهی و دیگر وب سایت های تخصصی حوزه دوچرخه سواری را ثبت نمودند . تا به امروز جزو معدود وب سایت های بودیم که به صورت مستمر و  فعال در حوزه دوچرخه سواری ایران  بودیم .

موسسان مجموعه از همان بدو شروع فعالیت به منظور انجام فعالیت های قانونی کار خود با ثبت باشگاه فرهنگی ورزشی گشتا  کار رو آغاز نمودند و از سال ۱۳۷۴ در مسند ریاست هیئت دوچرخه سواری جنوب غرب تهران و در ادامه و هم اکنون نیز در مسند ریاست هیئت دوچرخه سواری حوزه شمالغرب تهران  هستند و به دنبال ترویج و گسترش و فرهنگ استفاده از دوچرخه در جامعه هستند و اطلاع رسانی صحیح و اصولی همراه با داشتن مجوزهای قانونی لازم را سر لوحه فعالیت های خود می دانند .


انتشار اولین کتاب جامع دوچرخه کوهستان ایران:

کناب دوچرخه کوهستان ایران

در سال ۱۳۸۵ بنا به ضرورت عدم وجود کتب و مقالات جامع در حوزه دوچرخه سواری با تشکیل تیم تحقیق و توسعه مقدمات چاپ و انتشار اولین کتاب جامع “دوچرخه کوهستان” ایران را فراهم نمودند که تا سالها و حتی تا به امروز بسیار کارگشا بوده و عزیزان بسیاری رو به صورت تخصصی با این رشته مفرح و جذاب و کارگشا آشنا ساخته و زمینه جذب افراد بسیاری به این جامعه شده است .

در این کتاب مباحث کاربردی زیر ارائه شده :

  • تجهیزات (دوچرخه و لوازم جانبی و رشته های دوچرخه سواری و انتخاب صحیح دوچرخه جهت خرید
  • آموزش و مهارتها( چگونگی دوچرخه سواری صحیح و اصولی و مهارتهای مربوطه – تعمیر و نگهداری دوچرخه
  • مباحث پزشکی ( اصول تمرینات و تغذیه و آسیب ها و حوادث دوچرخه سواری و اصول درمان )
  • دوچرخه سواری کاربردی(تورها و مسابقات و طراحی مسیر
  • مسیرهای دوچرخه سواری و تعدادی گزارشات از سراسر کشور
  •  مطالب متنوع و ارزنده مختلف با بهره گیری از عکسهای رنگی که در سفرهای مختلف باشگاه گشتا داشتیم استفاده شده با زبانی ساده و روان منتشر شده است.

در خصوص باشگاه فرهنگی ورزشی گشتا :

در مجموعه باشگاهی گشتا از سال ۱۳۸۲ تا به امروز هزاران تور و سفرهای ماجراجویانه و تفریحی داخل طبیعت بکر ایران و برون مرزی مختلف داشتیم .

به عنوان یک برند معتبر و قدیمی و مطرح در حوزه گردشگری با دوچرخه در کشور هستیم .موسسان باشگاه دارنده مدرک توریسم ورزشی هستند که تنها دوره تخصصی آن با همکاری سازمان میراث فرهنگی و کمیته ملی المپیک در سال ۱۳۸۵ در آکادمی ملی المپیک مجموعه باشگاه انقلاب تهران با حضور مدرسان داخلی و خارجی برگزار شد

همچنین تیم باشگاهی ما در مجموعه ۳ دوره مسابقات قهرمانی کشور در سال ۱۳۸۵  به عنوان تیم نایب قهرمان کشور کاپ آن دوره مسابقات را کسب کرد که با توجه به عدم حمایت مسئولین وقت و سایر موارد ترجیح دادم تخصصی در حوزه گردشگری فعالیت کنیم.

حاصل فعالیت های چندین ساله ما در حوزه گردشگری منجر به کشف بسیاری از مسیرها و مناطق شده که امروزه گروه ها و تیم ها مختلف در آن مناطق به دوچرخه سواری می پردازند .

برگزاری بیش از ۵۰۰ تور و سفر به اقصی نقاط ایران و کشورهای همسایه و حتی اروپایی داشته ایم  .

در حوزه جذب توریست دوچرخه سوار نیز فعالیت های خوبی داشتیم و چندین گروه بزرگ و کوچک را میزبانی کردیم .تا به امروز نیز میزبان بسیاری از گردشگران خارجی بودیم و به دعوت آنها سفرهای مختلفی نیز به کشورهای مهمان هایمان داشتیم .


چرا خرید از این مجموعه و سایت را توصیه می کنیم:

به همین جهت در معرفی دوچرخه به عزیزان و دوستان فقط با دید یک فروشنده نمی نگریم و معرفی و انتخاب عزیزان را از آن جنبه می بینیم که روزی در کنار هم در یک مسیر دشوار کوهستانی قرار خواهیم گرفت .

اگر انتخاب بد و نامعقول از جانب تیم ما ، قطعا شرمنده عزیزان خواهیم شد. بنابراین همیشه سعی داریم بهترین ها را به دوستان و مصرف کنندگان معرفی کنیم  چرا که برخی شرکتها و تجار در واردات برخی مدلها فقط جنبه تجاری و سود را می بینند بنابراین معرفی ها ما گلچینی از بهترین ها است.

بنابراین اگر مدلی در این سایت و مجموعه ما معرفی شده قطعا با نظر کارشناسی تیم متخصصان ما انتخاب شده و سعی شده همه گونه سلیقه و به خصوص بودجه را پوشش بدهد .

در حوزه دوچرخه با توجه به اینکه دوچرخه و توان فرد با هم در ارتباط مستقیم هستند بنابراین اختصاص بودجه بالاتر قطعا بازدهی بسیار بهتر و مصرف توان کمتر را به دنبال دارد . البته هر سبک و رشته دوچرخه سواری یک حداقل و یک حداکثر معقول و حداکثر نهایی دارد که می توانید با کارشناسان مجموعه ما برای انتخاب بهتر مشورت کنید.

امیدواریم که در این خلاصه معرفی شما با مجموعه ما بیشتر آشنا شده باشید و اینکه ما از کجا آمده ایم و هم اکنون در کجا هستیم تا موجبات فراهم شدن اطمینان خاطر  خریداران و بهره برداران این سایت باشیم . به امید اینکه با کمک به انتخاب شما روزی امکان رکاب زدن در کنار هم در یک عرصه زیبای کوهستانی باشیم .